חזון המחלקה

מחלקת הילדים והנוער מעניקה מפגש חינוכי חברתי, איכותי וערכי לכלל הילדים והנוער. המחלקה פועלת בכלל יישובי המועצה תוך דגש על השוני הקיים בצרכי היישוב ולמאפייני הילדים, הנוער והקהילה.

המחלקה פועלת דרך שלושה עוגנים עיקריים: מנהיגות נוער, ערכים ופיתוח אישי
עקרונות עבודה:
  • מחלקת הילדים והנוער הינה גוף מקצועי אשר מוביל את תחום החינוך החברתי המשלים ברשות.
  • "ראיית הרצף החינוכי" – יצירת הסיפור השלם של המענים החינוכיים עבור הילד/הנער ברשות תוך שיתוף פעולה מלא עם המחלקות השונות, עם המנהיגויות היישוביות, תוכניות חינוכיות ומשרדי ממשלה.
  • לכל ילד/ילדה נער/נערה צריכה להיות הזדמנות שווה, להיות חלק ממעגלים חינוכיים, חווייתיים, ערכיים במערכת החינוך החברתי המשלים.
  • קיום מרחבי פעילות מגוונים, המאפשרים ביטוי לכישורים ויכולות, שאינם באים לידי ביטוי בהכרח במסגרות הפורמאליות.
  • דמויות בוגרות, חינוכיות ומשמעותיות, לליווי ילדים ובני נוער, כחלק מתהליכי גיבוש זהותם וחוסנם האישי.
  • למידה מתמשכת של הצוותים אשר מייצרת רלוונטיות של החינוך החברתי בקרב ילדים, נוער, הורים והקהילה בכלל, הן ברמת הפרט וקבוצת השווים והן ברמת התוכן והאמצעים.
דף קשר תשפ"ג

צוות מטה

תפקיד

שם

מספר טלפון

כתובת מייל

מנהלת מחלקת ילדים ונוער

 

ורוניקה בקשי

052-8470117

 

[email protected]

 

מנהלת תחום הדרכה ותוכן

 

חן בוחבוט

052-2964479

 

h[email protected]

 

מנהלת תחום מניעה וסיכון

 

קרין מזגאוקר

 

052-6786606

 

[email protected]

 

 

 

רכזי נוער ישוביים

מושב

שם

מספר טלפון

כתובת מייל

פטיש

רחלי מגריבי

050-6663649

 

מסלול

עמית סוכובולסקי

052-4157322

[email protected]

רנן

שילב דנינו

054-6743505

[email protected]

פדויים

קארין אשתמקר

050-8567774

[email protected]

בטחה

עדן ברק

050-4477973

[email protected]

גילת

ים פרטוש

050-5067859

[email protected]

תלמי בילו

סמדר קלימי

050-5396338

[email protected]

ניר עקיבא

רז שחף

054-2667050

[email protected]

ניר משה

נועם דהן

054-6271287

[email protected],.com

מבועים

שילת לוי

054-2239959

[email protected]

שדה צבי

נאור סיטבון

052-3988300

[email protected]

אשבול

סיון צרפתי

052-3135657

taelswissa@gmail.com

פעמי תשז

עמית אמויאל

054-640-7668

[email protected]

קלחים

סתיו מועזיז

050-4465683

[email protected]

שבי דרום

אביה בן טובים

050-4400727

 

עדינה ברט

052-7993558

 

תפרח (בנים)

נפתלי ונדרולדה

050-4120462

 

תפרח (בנות)

אראלה שוורץ

054-8483962

 

 

 

גרעינרים

קומונת גילת

שם

מספר טלפון

אלעד שורק

054-433-5303

ענבר פרסטאי

050-345-5999

לין כרמיאלי

054-355-9880

מיה אולנסקי

053-430-1616

רומי מאירי

050-889-1244

קומונת מבועים

שם

מספר טלפון

אריאל עזרן

054-320-9950

שקד שפירא

058-646-9199

דניאל ליברמן

054-218-5036

גילי טסלר

054-530-2764

ליהי שבח

053-332-3980

תמר טורם

053-339-0251

 

צוות מטה

טבלת אנשי קשר - צוות מטה
שם תפקיד טלפון נייד מייל
יונה זוהר רכז לוגיסטי 08-9929487 [email protected]
זכיאל אוהד חשמל 08-9929192 [email protected]
חגית שלום רכזת תקני בוקר 052-6070631 [email protected]
מעיין גואטה רכזת בני עקיבא 050-2311091 [email protected]
נווה אחיעם רכזת קומונות האיחוד החקלאי 052-8194200 [email protected]
דוד מזרחי רכז איזור האיחוד החקלאי 050-7890565 [email protected]
אמילי דמרי רכזת הסניף האזיורי-האיחוד החקלאי 054-6784564 [email protected]
נתי ויזמן עו"ס מניעה וסיכון 054-3003540 [email protected]
מירב אביטן מנהלת תחום מניעה וסיכון 052-8586977 [email protected]
קובי איפרגן מנהל תחום תנועות הנוער –רכז רכזים 050-8257347 [email protected]
אראל חורי קאקון מנהלת תחום הדרכה ותוכן 052-6699448 [email protected]
ורוניקה בקשי מנהלת יחידת הילדים והנוער 052-8470117 [email protected]

רכזי נוער

טבלת אנשי קשר - רכזי נוער
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אמילי דמרי רכזת נוער מסלול 054-6784564 [email protected]
נעמי סעדה רכז נוער שבי דרום 052-7174319 [email protected]
אלחנן אייזק רכז נוער שבי דרום 052-6709769 [email protected]
עדי ברוך רכזת נוער שדה צבי 053-5331097 [email protected]
קובי איפרגן רכז נוער פעמי תש"ז 050-8257347 [email protected]
רננה איובי רכזת אשבול 053-5217746 [email protected]
מירב אבן חיים רכזת מבועים 050-6451519 [email protected]
אמיר אדרי רכז ניר משה 052-4130442 [email protected]
רונית ממן רכזת ניר עקיבא (מחליפה) 054-2466066 [email protected]
קרן כהן רכזת ניר עקיבא 052-8225646 [email protected]
נתי בן לולו רכז תלמי בילו 054-9769191 [email protected]
הודיה פינקלשטיין רכז נוער תפרח 052-7167387
רחלי בוקובזה רכזת נוער גילת 050-7567429 [email protected]
עמוס שלי רכז נוער בטחה 050-8257349 [email protected]
איתמר אהרון רכז נוער פדויים 054-6919671 [email protected]
שירן אבקסיס רכז נוער רנן 050-2029049 [email protected]
מריה גרשקוביץ' רכזת נוער פטיש 053-3380285 [email protected]

קומונת גילת

טבלת אנשי קשר - קומונת גילת
שם תפקיד טלפון נייד מייל
איתי מוסקוביץ גילת+פטיש 050-2442825 [email protected]
רועי אלפי רנן+ניר עקיבא 052-4513737 [email protected]
עמית ליאון איווניר מסלול+תלמי בילו 053-5300931 [email protected]
רותם מאיר מסלול+ניר משה 055-6619943 [email protected]
דנה דור גילת+אשבול 052-3380514 [email protected]

קומונת קלחים

טבלת אנשי קשר - קומונת קלחים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
אופיר נדלר סניף אזורי מרחבים+קלחים 054-4447157 [email protected]
אלון דב טובין סניף אזורי מרחבים+שדה צבי 054-9319391 [email protected]
שי פינקלשטיין רביבים+מבועים 050-3522236 [email protected]
מיכל הורוביץ סניף אזורי מרחבים+פעמי תש"ז 054-8021816 [email protected]
יניב מוסקוביץ רביבים+קלחים 054-5592872 [email protected]

קומונת בנות השירות

טבלת אנשי קשר - קומונת בנות השירות
שם תפקיד טלפון נייד מייל
שיר אוחיון פדויים 0502727449 [email protected]
שיר אילוז פדויים+פטיש 050-7531394 [email protected]
כינר פלדמן בטחה+פטיש 055-2270708 [email protected]
משי לסרי בטחה 050-2258088 [email protected]