חסר רכיב

סוד ההצלחה: מילה טובה. כמה זה פשוט

סוד ההצלחה: מילה טובה. כמה זה פשוט
בשבוע שעבר התקיים טקס סיום פרויקט הטייסת ע"ש אילן ואסף רמון ז"ל בבית- הספר "מבועים" שבמועצה האזורית מרחבים. הטקס התקיים במעמד מפקד טייסת 106, הטייסת המאמצת, והטייסים.
במהלך השנה חנכו טייסים מטייסת 106 את תלמידי ביה"ס מבועים.
הילדים סיפרו את הסיפור האישי שלהם, על התהליך האישי שהם עברו במהלך השנה בפרויקט הטייסת. איזה אתגרים עמדו לפניהם, ואיך הם גדלו וצמחו ולמדו על עצמם ועל היכולות שלהם.
ראש המועצה האזורית מרחבים שי חג'ג' אמר "מרגש לשמוע ילדים בכיתות ה'- ו' מספרים על התהליך המעצים. על הפחדים לבצע משימות ועל ההתגברות על הפחד באמצעות התמיכה של החברים. על הלמידה שיש להם יכולות גבוהות. אחד הקווים המנחים של הפרויקט הוא ללמד לתת מילה טובה, לפרגן לחברים, להעצים את החברים ולתמוך בחברים בדרך להצלחה."
בטקס, כל אחד אמר כמה מילים מפרגנות "מילה טובה" לחבר. מבחינת הטייסת זה הדבר החשוב לקדם ולהעצים. הילדים סיפרו שבפרויקט הם למדו שלא מוותרים, כמו גם על הצטיינות ומנהיגות. בנוסף, השתתפו ילדי הטייסת בטקס חשיפת הדרגות בבסיס חצרים.
עוד הוסיף חג'ג' "אני מוכרח להודות לקרן רמון על שם אילן ואסף רמון ז"ל, לרונה רמון שעומדת מאחורי הפרויקט המוצלח כל- כך, ל"עוף הנגב" – על התרומה הגדולה לקיום הפרויקט, לטייסת 106 – שעושים הכל בהתנדבות, לעינב ארז, רכזת הפרויקט."
חסר רכיב