חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים 20.4.17

20/04/2017
פיגוע חינוכי
לאורך כל השנה מערכת החינוך שלנו מפעילה תוכניות בנושא סמים ואלכוהול, במערכת החינוך הפורמאלית ובשעות הפנאי. ובכל זאת, ביקשתי שאת הלימודים במרחבים ייפתחו השבוע (עם חזרת התלמידים מחופשת הפסח) בדיון ושיח על צריכת אלכוהול וסמים, הסכנות והאחריות האישית המוטלת על כל אחד ואחת. זאת בעקבות המקרים המצערים שאירעו בחופי הכנרת במהלך חופשת הפסח, והתמונות הקשות של בני הנוער והצעירים, שיכורים ללא יכולת שליטה במעשיהם. גם יחידת הילדים והנוער שלנו העבירה פעילויות ושיח עם הנערים במועדוני הנוער.
התופעה ההולכת ומתרחבת של בני נוער שותים לשוכרה, ללא שליטה, עד כדי איבוד הכרה, מביאה את הנערים והצעירים לפגיעה חמורה בעצמם ובסביבתם, מחייבת אותנו לפעול ולמגר זאת. חובתנו כהורים, לדבר עם הילדים בבית, להציב להם גבולות, להסביר על הסכנות, לתת להם כלים וביטחון להאמין בעצמם ולקחת אחריות.
יחידת הילדים והנוער שלנו הקימה סיירת הורים, מתוך תפישה וראייה מערכתית, שהורות מעורבת ומשמעותית מייצרת קהילת הורים חזקה, מובילה ואיכפתית. ההורים נמצאים בשטח בשעות הלילה, בשביל הילדים של כולנו. כרגע יש 50 הורים בסיירת. המעוניינים להצטרף, מוזמנים לפנות לורוניקה, מנהלת היחידה 052-8470117.

בעלי עסקים במרחבים- שדות נגב? הפנייה הזו היא עבורכם:
על כרטיס ההטבות שמעניק מרכז הצעירים המשותף למועצות מרחבים ושדות נגב – כבר סיפרתי לכם. לא מעט עסקים מהאזור הצטרפו והם מעניקים הנחות משמעותיות לבעלי הכרטיס (תושבי מרחבים- שדות נגב בלבד).
אנחנו מזמינים אתכם, בעלי העסקים מהמועצות מרחבים ושדות נגב, להצטרף, ולהעניק הטבה לצעירי האזור. חשוב לנו לעודד כלכלה מקומית. כך החשיפה של בעלי העסקים במועצות תגדל.
צעירים (18-45) המעוניינים לקבל אותו מוזמנים ליצור קשר עם רעות, מנהלת המרכז. בימים הקרובים נציגי המרכז יגיעו ליישובים לחלוקה.
לפרטים: רעות לנדאו: 052-6869962

לראשונה: הפועל מרחבים עלתה לליגה הארצית
הפועל מבועים- מרחבים בכדורסל ניצחה השבוע (יום ג') את גבעת ברנר 90:56 והעפילה לליגה הארצית! הקבוצה הביאה המון גאווה למרחבים. אחרי אימונים קשים והשקעה רבה בשנה האחרונה כדי להגיע לרגע המיוחל. זו הפעם הראשונה שהפועל מרחבים עולה לליגה הארצית וכולנו מתרגשים וגאים מאוד. נמשיך ללוות ולסייע לקבוצה לצמוח. מבקש לברך את הקבוצה, המאמן רועי ליכטנברג, מנהל מחלקת הספורט אבי כליף ויו"ר עמותת הספורט של מרחבים, דן בן עליזה. בהצלחה!!!


אשמח לקבל מכם תגובות והצעות
שבת- שלום!
שי חג'ג'
08-9929420
054-2134567
shayh@merchavim.org.il
www.merchavim.org.il
לקבלת כל העידכונים: אפליקציית המועצה זמינה להורדה בחינם בחנויות האפליקציות. כיתבו: ״מרחבים״


חסר רכיב