חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים 21.7.17

שני פרויקטים חשובים של משרד התחבורה באמצעות "נתיבי ישראל", נמצאים בשלבים מתקדמים: כיכר הכניסה לקריית החינוך, שתקל על מעבר האוטובוסים, ורמזור בצומת תפרח, על כביש 25. העבודות צפויות להסתיים בשבועות הקרובים, אבל שימו לב להסדרי התנועה, וסעו בזהירות ובהתאם לתנאי הדרך - תמיד.

צהרונים בשנת הלימודים הבאה
כפי שכבר עידכנתי, נכון לעכשיו, עדיין לא התקבלה החלטה כיצד יתקצבו משרד החינוך והאוצר את הפערים בהסעות לילדי המועצות האזוריות בישראל. ביום ראשון השבוע התקיים דיון בוועדת החינוך בכנסת, בראשות חה"כ יעקב מרגי. בדיון העליתי שוב את הסוגייה והצעתי חלופה. אין לי ספק שיימצא פתרון. חה"כ מרגי מבין את ההכרח ונחוש להשוות בין כולם. כרגע, כדאי שתדעו, שבשנת הלימודים הקרובה המתנ"ס יציע תוכנית צהרונים במרחבים. ברגע שתתקבל ההחלטה על התקציב, נדע באיזו מתכונת הצהרונים יופעלו.

כייף לגדול במרחבים

היום מסתיים המחזור הראשון של קייטנות הגנים ובתי- הספר. אני שמח לפגוש הורים, לקבל טלפונים ומיילים עם משובים מצויינים על הקייטנות המוצלחות, עשירות בתכנים נפלאים. למעלה מ- 1,400 ילדים, שהם כ 75% מהתלמידים בגילאים האלה, השתתפו בקייטנות. השנה גם פתחנו קורסים מיועדים לילדי ד'-ז'. מחזור הקייטנות הבא ייפתח בע"ה ביום א' הקרוב ויימשך כ- 3 שבועות. כל פעילויות הקיץ של יחידת הילדים והנוער, המועצתיות והיישוביות, מתקיימות עפ"י המתוכנן, עם משתתפים רבים ואנחנו מברכים על כך. תודה רבה לנבחרת שלנו.


יש לכם רעיון למיזם עיסקי בתחום התרבות, הבילוי והפנאי במרחבים? אנחנו יכולים לסייע...
האזור שלנו מלא בהזדמנויות עיסקיות. אנו מזמינים אתכם להגיש תוכנית עיסקית למיזמים בתחום התרבות, הבילוי והפנאי במרחבים (זה יכול להיות בתחום ההסעדה, אטרקציות, מקום בילוי, אירועים קהילתיים, ועוד, אבל הכוונה שהמיזם יהיה רק במרחבים). 3 המיזמים הטובים ביותר, יזכו במענק. את התוכניות תבחן וועדה המורכבת מאנשי ציבור ומומחים בתחום. 3 המקומות הראשונים יזכו במענק כספי בשווי 35 אש"ח – למקום הראשון. 25 אש"ח למקום השני. ו- 15 אש"ח למקום השלישי. המענק ישולם עבור סעיף מתוך התוכנית העיסקית (למשל: עבור פרסום או ייעוץ) ולא ישולם ישירות ליזם. בימים הקרובים יצא פרסום מדוייק עם כל הפרטים. בינתיים, אם יש לכם שאלות, מוזמנים לפנות באמצעות המייל: kamargil@gmail.comאו בטלפון 054-7919236.
מבקש להודות לרשות לפיתוח הנגב שהעמידה תקציבים לפרויקט. בהצלחה!!!

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.
שבת שלום,
שי חג'ג'
08-9929420
054-2134567
shayh@merchavim.org.il
www.merchavim.org.il
הורידו את אפליקציית המועצה "מרחבים" באייפון ובאנדרואיד – לקבלת כל העידכונים.

חסר רכיב