חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים 3.8.17

בשעה טובה, השבוע סיימנו את הצטיידות חדר הכושר החדש במבועים ופירסמנו מכרז להפעלה. חדר הכושר ממוקם באולם הספורט שנחנך לפני כחודשיים, ומתוכנן להיפתח בספטמבר הקרוב. בנוסף, עמותת הספורט סיכמה על שיתוף פעולה עם אלופת ישראל בכדורגל, הפועל באר שבע. המשמעות היא שבית הספר לכדורגל יהיה בחסות הפועל ב"ש, התוכנית המקצועית, הביגוד, השתלמויות המאמנים ועוד יהיו תחת חסותם. כמובן שהשחקנים שלנו יהיו אורחים במשחקים של הקבוצה הבוגרת, יפגשו עם השחקנים במהלך השנה ועוד. בסוף החודש אלונה ברקת תגיע אלינו לטקס החתימה. 


חינוך
ימי הקיץ גדושים בפעילויות לילדים ולנוער. אתמול, הסתיימו קייטנות הקיץ לילדי הגן ובתי- הספר. זו השנה הרביעית בה אנו מציעים סבב קייטנות נוסף. משנה לשנה גדל מספר המשתתפים ואנו מברכים על כך. במקביל, נערכת הנבחרת החינוכית שלנו לפתיחת שנת הלימודים. אנו מבצעים שיפוצים במוסדות החינוך. לפני כשבועיים עידכנו על בחירתה של סמדר יהודה למנהלת בית- הספר "מבועים", והשבוע מונתה עמליה דבש יהושפט למנהלת בית- הספר היסודי "מרחבים ירוקים". וועדת הבחינה של משרד החינוך בחרה בעמליה פה אחד. עמליה, בעלת ניסיון של 13 שנים במערכת החינוך. חינכה כיתות י'-י"ב. מובילת מחוז דרום מטעם הפיקוח על לימודי אזרחות, מובילת השתלמויות למורים ומובילה פדגוגית של מורים חדשים במערכת. מנהיגה לערכים. ברכות ואיחולי הצלחה לכולם.
פעילות הקיץ נמשכת. ב 21-22 באוגוסט יתקיים פסטיבל קיץ בשני מוקדים: ב 21.8 בבריכת מרחבים יתקיים הפנינג שמח הכולל מתנפחים ומשחקי מים, סדנאות תנועה, קרקס, מופע של נתי כוכבת הילדים והמופע המרכזי של גיא ויהל. וב 22.8 באולם התרבות מבועים יהיו הצגות לילדים, מתנפחים ויריד חזרה לביה"ס סדנאות ריקוד ועוד. 


צהרונים
לעת עתה, משרד החינוך לא תיקצב את ההסעות לצהרונים ולא העניק סיוע כספי למועצות האזוריות. לכן, החלטנו לקיים את הצהרונים בבתי- הספר, עד השעה 16:30 וללא הסעות. כדי להקל על הורים עם ילדים בגנים. הצהרון יפעל בימים א-ה, בימי לימודים, כולל ארוחה חמה ביום שלישי (ביתר הימים הילדים מקבלים הזנה בבתיה"ס), וחוג אחד לבחירה - מחוגי המתנ"ס. פתיחת הצהרונים מותנית ברישום. עלות: 579 ש"ח והורי מרחבים יזכו לסבסוד של 129 ₪ לחודש, ממשרד החינוך, במסגרת חוק הצהרונים החדש. כלומר, 450 ש"ח לחודש. פרטים במתנ"ס.

טיול צעירים יוצא לדרך...
מרכז הצעירים שלנו מארגן טיול גיבוש מהנה לגילאי 21-45 בכפר הנופש נופי גונן, בימים חמישי- שישי 7-8 בספטמבר. בטיול רפטינג, ריינג'רים ועוד. עלות מסובסדת של 250 ₪ בלבד במקום 750!!! פרטים אצל רעות ובאתר המועצה. ממליץ!

פסטיבל כדורים פורחים
זה לא בחו"ל, זה כאן, אצלנו: ראיתם איך שמי הנגב התקשטו בכדורים פורחים יפהפיים מכל העולם? אתמול החל הפסטיבל המוצלח, זו השנה ה- 6 בפארק הבשור. על ההפקה המושקעת אמונה עמותת התיירות שלנו ושל המועצות השותפות (אשכול, שדות נגב, שער הנגב ובני שמעון). זה הזמן להודות לליאורה סלע, לבנת גינזבורג, מיטל סטרז, זיו קאשי ולכל חברי העמותה. מכירת הכרטיסים הסתיימה לפני כשבוע. 5,000 מבלים מכל הארץ, הגיעו אלינו.
הפארק עבר שידרוג בכביש הגישה, חניות ושבילי גישה, בחסות רשות הטבע והגנים וקק"ל. אנו עובדים על תוכנית פיתוח לפארק, כדי לקיים בו אירועים גדולים ולאפשר כניסת קהל גדול יותר. לקראת סוף החודש נקיים פגישה עם יו"ר קק"ל, דני עטר, בנושא זה ונושאים נוספים.

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.
שבת שלום,
שי חג'ג'
08-9929420
054-2134567
shayh@merchavim.org.il
www.merchavim.org.il
הורידו את אפליקציית המועצה "מרחבים" באייפון ובאנדרואיד – לקבלת כל העידכונים.

חסר רכיב