חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים 17.8.17

גאווה: תיכון מרחבים ברשימת המצטיינים בישראל, זו השנה השנייה ברציפות
השבוע הכריז משרד החינוך הכריז על בתי הספר התיכוניים המצטיינים לשנה הנוכחית בשל הישגים ערכיים, חברתיים ולימודיים. כאמור, תיכון מרחבים דורג כבית- ספר מצטיין. דירוג משרד החינוך בודק שיפור בהישגים הלימודיים, מניעת נשירה, שיעור גיוס ותרומה לקהילה. ההכרה היוקרתית הוענקה לבית הספר בזכות עבודתם הקשה של כל חברות וחברי הנבחרת החינוכית שלנו. המחנכות והמחנכים, צוות המורים והנהלת בית- הספר, בראשם, מנהלת התיכון, רחל סיני. בית- הספר נמצא בעלייה מתמדת בשנים האחרונות, גם במדדים החברתיים- ערכיים, וגם בציוני התלמידים, אחוזי הזכאות לבגרות, שבשנה״ל תשע"ג עמדו על 84%, בשנת תשע״ד 86% זכאים ובשנת תשע"ו 89% מבוגרי התיכון זכאים לתעודת בגרות מלאה. מספר הזכאים לתעודת בגרות מדעית/ טכנולוגית עולה משנה לשנה ותיכון מרחבים ניצב מעל הממוצע הארצי. במגמת ביולוגיה 5 יח"ל, ניצב תיכון מרחבים בעשירייה הראשונה בארץ ומעל הממוצע בזכאים לבגרות 5 יח"ל מתמטיקה ופיזיקה.

בשנת הלימודים הקרובה תיפתח מגמת סייבר ובנוסף, יש מגמות ללימודי אלקטרוניקה ומשפטים- כאשר התלמידה המצטיינת הארצית מתיכון מרחבים.
הנבחרת החינוכית שלנו מעניקה לתלמידים את האפשרויות לממש את הפוטנציאל, מלווה ותומכת. בסוף שנת הלימודים, סיפרו לי בוגרי מגמת פיזיקה 5 יח"ל על המורה יניב ביטון, שלא ויתר להם, הגיע אליהם הביתה והשקיע מלוא זמנו ומרצו במטרה אחת – הצלחת התלמידים- הצלחתו. זו רק דוגמא אחת מיני רבות בתיכון שלנו ובמערכת החינוך של מרחבים. וזכייה זו הינה אות הערכה למנהיגות ולעשייה של הנבחרת החינוכית שלנו. 
מצדיע ומודה בשם קהילת מרחבים לכל חברי הנבחרת החינוכית שלנו, שבזכותם נרשם ההישג הנפלא! לסמי עטר, מנהל מחלקת החינוך, לרחל סיני, מנהלת התיכון, לכל הצוותים החינוכיים בתיכון, ולכולם, מהגיל הרך ועד התיכון, לעובדי המינהלה וכל מי שמאפשר את התנאים הטובים ביותר לילדנו להצליח.מגיע לכם! אגב, משרד החינוך יתגמל את מורי התיכון בבונוס כספי.

עוד גאווה:
וותיקי מרחבים ממרכז חוויה במרחבים הציגו השבוע את יצירותיהם בנושא ציפורים במוזיאון ישראל, עם המורה מאיה ליברמן. התערוכה תתקיים עד סוף אוקטובר – מומלץ להגיע! עם סיום התערוכה, היצירות יוצגו למכירה במרכזי היום לקשיש. תודה לקווינה, להנהלת העמותה ולכל הצוותים הנהדרים של עמותת חוויה במרחבים. אתם עובדים באופן מסור, מכל הלב, דואגים ומטפלים בכל אחד ואחת כאילו היו הוריכם שלכם. מרגש לראות את זה כל פעם מחדש. 

צילום: גילת בדירי

תחרות היזמים של מרחבים

תחרות היזמים בתחום הבילוי, התרבות והפנאי יצאה לדרך השבוע. אנו שמחים על ההיענות ועל הרעיונות המצוינים. בתחילת השבוע הבא ייצרו קשר עם כל מי שפנה. תוכנית עיסקית מפורטת יש להגיש עד ה 13.10.17. פרטים נוספים באתר המועצה או במס': 054-7919236. בהצלחה!

פסטיבל קיץ במרחבים
בשבוע הבא יתקיים פסטיבל הקיץ של מרחבים. יומיים מלאי אירועים מהנים לכל המשפחה. מוזמנים!


אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.
שבת שלום,
שי חג'ג'
08-9929420
054-2134567
shayh@merchavim.org.il
www.merchavim.org.il
הורידו את אפליקציית המועצה "מרחבים" באייפון ובאנדרואיד – לקבלת כל העידכונים.

חסר רכיב