חסר רכיב

קהילה 50+


חמישים ונהנים

 

"אדם הוא מעט ממה שנולד עימו

והרבה ממה שהוא עושה לעצמו "...

אלכסנדר בל

 

במועצה האזורית מרחבים קיימת קבוצה גדולה של תושבים בני 50 +. קבוצה צעירה, דינמית ופעילה במפגשים שונים עם נציגים פעילים בישובים שפועלים להיכרות ובחינה משותפת יום יומית של הצרכים והרצונות של הקבוצה. במסגרת הקבוצה עולים רעיונות וכיווני פעולה אפשריים במטרה ליצור תוכניות שיאפשרו למצות את הפוטנציאל הטמון בכל אחד ואחת. כל המעוניין לקחת חלק בתכנון, ארגון והפעלת התוכניות השונות מוזמן להצטרף לפעילויות השונות ולהמשיך להתחדש בעשייה מגוונת מעניינת ומעשירה.


יהדות ומסורת

התרבות אותה שמרו אבותינו במשך שנים נדירה בעושר הרב הקיים בה בכל התחומים. הריקוד הוא מרשים ביופיו ובעדינותו ואותו רוקדים במסגרות ואירועים. השירה נותנת עוצמה אמיתית, השפה הארמית עתיקת יומין, ארמית מקראית שורשים לעדה הכורדית מעל 4000 שנה.

 

בפרויקט יהדות ומסורת ניצור חיבור דרך השירה, השפה, תיעוד, להקות מחול תרבות פנאי עם תוכן ערכי בו יוכלו צעירים ומבוגרים לפעול יחד.


* בשיתוף המועצה הדתית יפתחו סדנאות של פיוט, שירה, הכנה לבר מצווה. 

 

מתנ"ס מקדם בריאות

תוכנית קידום בריאות יוצרת תהליכים המאפשרים לפרט ולקהילה להגביר את המודעות לנושא הבריאות, ללמוד להקשיב לגוף כדי ליצור מודעות בריאותית בחיי היום יום. כשמודעים יותר בריאים.

 

גוף ונפש

'נפש בריאה בגוף בריא'- משפט מפתח עם עוצמה ובו נעסוק בסדנאות במשך השנה פרויקטים שעונים על צרכים אמיתיים ומשמעותיים לאוכלוסיה בשיתוף עם קבוצת הנשים מקדמות הבריאות של מתנ"ס מרחבים.

 

מיכאלי יואלה - רכזת

 

טלפון 08-9926999 שלוחה 107

 

 


חסר רכיב