חסר רכיב

סוגרים שבוע, יום שישי ט' באייר תשע"ג 19 באפריל 2013

בס"ד

יום שישי ט' באייר תשע"ג

19 באפריל 2013

תושבי מרחבים, ידידיי

"מה ישראלי בעיניך?" השבוע הזה. ימים של כאב ואחדות. עם שלם מרכין ראשו לזכר ששת מיליון אחיו שנרצחו. עם שלם שמנסה להתמודד עם השנאה המטורפת בעולם. עם שלם מחבק את המשפחות השכולות שאיבדו את בניהם בהגנה על המדינה. בנים שהפכו באופן טבעי להיות הבנים של כולנו. ואז ברגע עוברים לשמחה. שבוע טעון, שממלא אותנו בתחושת גאווה ושייכות לעם ישראל.  

טקסי יום הזיכרון לחללי מערכות ישראל ולנפגעי פעולות האיבה היו מכובדים ומרשימים מאוד. אני מבקש להודות לכל מי שלקח חלק בארגון הטקסים ביישובים ובבתי- הספר.ובמעבר חד...


איזה יופי! השבוע הייתי בגמר כדורסל נשים. הפועל מרחבים- מבועים נגד מכבי אשקלון. הפועל מרחבים- מבועים ניצחה בתוצאה 69:22 והעפילה לליגה הארצית ובמשך כל העונה הביסה את 17 הקבוצות ששיחקה נגדן. שלא תטעו, מדובר בקבוצה צעירה שנפתחה רק לפני שנתיים. גם בשנה שעברה זכתה הקבוצה באליפות ליגה א'. אני מבקש להודות ולאחל הצלחה גדולה לנבחרת ולמאמנת, בלה בן משה, ממושב קלחים, שגם היא שחקנית בקבוצה.


עובדים נכון

השבוע התקיים מפגש ראשון של וועדת בינוי. זו וועדה חדשה שהקמנו בה משתתפים כל מנהלי המחלקות במועצה, ובהתכנסויות אנו סוקרים את כל הפרויקטים בתחום הבנייה, ביניהם, גנים, בתי- ספר, מוסדות וכיוב'. הוועדה תתכנס אחת לשבועיים ותעקוב אחר קידום הפרויקטים. באופן הזה כל מנהלי המחלקות מעודכנים ומעורבים במה שקורה.   


אשל הנשיא

אוטוטו אנחנו (כל מנהלי המחלקות) מסיימים את הסבב הראשון ביישובי המועצה. השבוע היינו באשל הנשיא והסיור התקיים יחד עם מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב, נתן ג'יבלי. היינו בנקודות תצפית, סיירנו בחממות הפיתוח בכפר, טעמנו מהתותים שתלמידי התיכון מגדלים ונחשפנו לפרויקטים חקלאיים מעניינים מאוד. דובר על הרחבת שיתוף הפעולה, הכולל גם בחינה של הקמת פרויקט צפרות בכפר, שישתלב עם שביל אופנים בין אשל הנשיא לפטיש.   


הרחבת מבועים

בישיבה בלשכת התכנון במחוז דרום דנו בהרחבת מבועים ובהשלכות של התוכנית. השתתפו בפגישה אליסיה סיבר, מנהלת לשכת התכנון במחוז והסגן, עלי פורטי, חגי סלע מהמינהל, אריאלה חדד, המתכננת המחוזית, יצחק עזרא ואני. סיכמנו כי יש לשתף את תושבי היישוב בתכנון, לשמוע את הבעיות ולקחת בחשבון את היישוב הישן והפיתוח תוך כדי ביצוע ההרחבה. בימים הקרובים תתואם פגישה עם אנשי היישוב, המתכננים, המינהל והמועצה.       

 

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.

שבת- שלום,   

שי חג'ג'

08-9929420

054-2134567

Hajaje.shay@gmail.com

 

חסר רכיב