חסר רכיב

סוגרים שבוע, יום שישי י"ב באב תשע"ג 19 ביולי 2013

בס"ד

יום שישי י"ב באב תשע"ג

                                                                                                                                          19 ביולי 2013

 

שלום לכולם,

 

סעו בזהירות. מחכים לכם בבית


ביום רביעי נפרדנו בכאב מאלה אפרת צפרירי ז"ל. כולנו התפללנו לשלומה וקיווינו בכל ליבנו שהיא תחזור הביתה, למשפחה. הכאב בדבר מותה היכה בקהילה כולה.


צוותי החינוך, המתנ"ס והרווחה נערכו  מיידית לתת מענים מקיפים לילדים, למשפחות ולקהילה ביישובים ובבית- הספר. נט"ל נענו לבקשתנו והם פתחו ביום רביעי קו פתוח לילדים ולהורים, שיפעל עד סוף השבוע הבא. כל מי שרוצה לשאול, להתייעץ, לשתף מוזמן להתקשר

למס' 1-800-363-363. יקבלו את שיחתכם אנשי מקצוע שייתנו ייעוץ ומענה טיפולי. בהזדמנות זו אנו מבקשים להודות שוב לנט"ל על הנכונות לסייע לנו. 

3 תאונות נוספות ומיותרות אירעו בשלושת הימים האחרונים בכבישי המועצה! באחריות כולנו להביא לזה סוף!

אנו נמשיך לדרוש ממשרד התחבורה ומחברת "נתיבי ישראל" לתקן את הליקויים בכבישים ולמצוא פתרונות. אנו גם נדרוש ממשטרת ישראל להגביר את האכיפה והנראות בכבישים. נגביר את תוכניות הלימוד בגנים ובבתי- הספר בנושא. ואנחנו, כולנו, ננהג בזהירות בכבישים.


אני מבקש שוב. אנא מכם, היו סבלניים בנהיגה. היו עירניים לתנאי הדרך. סעו בזהירות! אל תמהרו – מחכים לכם בבית. העבירו את המסר גם לילדים ובוודאי לאלה שנוהגים. דירשו מהם ומעצמכם לחגור חגורת בטיחות – גם מאחור.

מצורף קישור לכתבה העצובה שצולמה השבוע על הפרידה מאלה ועל תשתיות הכבישים.


אסיים במשפט יסוד ביהדות "ונשמרתם מאוד לנפשותיכם." לא בכדי נוספה המילה מאוד. ההלכה היהודית מתייחסת בחומרה רבה למשפט שמירת הנפש המייחסת לה ערך עליון.


נסיעה טובה ובטוחה!

 

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.

שבת- שלום,   

שי חג'ג'

08-9929420

054-2134567

shayh@merchavim.org.il

www.merchavim.org.il

   

 

 

חסר רכיב