חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים ופרשת השבוע, יום שישי י"ד בניסן תשע"ה 3 באפריל 2015

03/04/2015

סוגרים שבוע במרחבים

בית- חולים שיקומי ב"עלה נגב"

השבוע התקיימה וועדת היגוי בכפר השיקומי "עלה נגב" עם האלוף במיל' דורון אלמוג ונתן ג'יבלי, מנכ"ל הרשות לפיתוח הנגב. הוצגו התוכניות לשנה הקרובה, כולל תכנון הקמת בי"ח שיקומי עם 108 מיטות. בית- החולים יעניק טיפולים לתושבי הדרום, ויקל על הנסיעות למחלקות השיקום (נסיעות המתישות ממילא) לבית לוינשטיין ולתל- השומר. בנוסף, בית- החולים יעסיק עוד 500 עובדים, בהחלט בשורה טובה לאזור.

כמו כן, בית- הספר בכפר הורחב ונמצא כרגע בבנייה.

אושרה תב"ע ל- 30 דונם עבור בנייה למגורי עובדים, שיהיו חלק מהיישוב החדש שיקום בע"ה בצמוד לכפר.

 

ההיסטוריה שלנו

מוזיאון מרחבים (שנמצא בקרית החינוך) מספר את סיפור הקמת היישובים במועצה – בימי קום המדינה. את המוזיאון מנהלת במסירות גדולה, מגדה ברנע, ואם עוד לא ביקרתם במוזיאון- זה בהחלט הזמן. מרגש לראות איך משממה אמיתית, חול וחול, הקימו ותיקי מרחבים יישובים לתפארת. סיכמנו כי מחלקת התחזוקה של המועצה תדאג לשיפוץ המוזיאון, ובמקביל, נתחיל בתכנון מוזיאון חדש כאתר תיירותי, במיקום נגיש.

 אמנת שירות

בימים אלה מחולקת ביישובים חוברת אמנת שירות מהמועצה. בחוברת מידע עדכני על פעילות המועצה בשנתיים האחרונות וכל הפרטים ליצירת קשר. אנו פועלים באופן תמידי לייעול השירות ולהנגשת המידע. פיתחנו אפליקציה למועצה, בה תוכלו לקבל הודעות מהמועצה, להתעדכן בפעילויות ולעדכן על מפגעים. האפליקציה זמינה להורדה באנדרואיד, באייפון היא תהיה זמינה להורדה ממש בימים הקרובים. כיתבו "מועצה אזורית מרחבים" בחנות האפליקציות.

לקריאת החוברת באינטרנט לחצו כאן          

 

אלוף שחמט מתלמי ביל"ו

אלמוג חג'בי, תלמיד כיתה ו' בביה"ס "נחלים", השתתף השבוע בתחרות שחמט אזורית שהתקיימה בבאר- שבע. אלמוג צבר 5 נקודות מתוך 5 וזכה במקום הראשון.

בתחרות השתתפו ילדים ממועדון השחמט באר שבע וממועדוני שחמט נוספים בדרום.

בשבוע הבא ישתתף אלמוג באליפות הארץ לשחמט בקבוצות עד גיל 12. מאחלים לאלמוג הצלחה!


 

למשרות באתר מעברים לחצו כאן


"בניסן נגאלו ובניסן עתידים להיגאל"
חג הפסח המסמל במהותו את יציאת עם ישראל מעבדות לחירות הוא אירוע הסטורי המהווה ביטוי לאחדות העם והכרה בשותפות הגורל מתוך ערבות הדדית. חג החירות מהווה ביטוי נעלה למידת הנחישות של העם היהודי ואמונתו ב"נצח ישראל" בבחינת: "בכל דור ודור עומדים עלינו לכלותנו – והקב"ה מצילנו מידם".

 

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.

שבת- שלום,   

שי חג'ג'

08-9929420

054-2134567

shayh@merchavim.org.il

www.merchavim.org.il

 

חסר רכיב