חסר רכיב

סוגרים שבוע במרחבים

סוגרים שבוע במרחבים
בשעה טובה, היום החלה לפעול תחבורה ציבורית במרחבים והסביבה! קווי התחבורה שודרגו ונוספו קווים ושעות. המידע המלא מפורסם באתר ״דן בדרום״. אני מבקש להודות לשר התחבורה על ההיענות לצורכי הציבור.

בית הספר ״נחלים״ עלה לשלב הגמר באליפות הסייבר!

אליפות הסייבר של משרד החינוך של בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים הגיעה כבר לשלב הגמר. השבוע הודיעו לנו באופן רישמי כי תלמידי נחלים הגיעו לגמר! מדובר ביוזמה של שר החינוך, נפתלי בנט, באמצעותה תלמידי ישראל עוברים לדבר ולשחק בשפת "הקוד" (שפת תכנות). מדובר בתכנית ייחודית המשותפת למשרד החינוך, לקרן רש"י ולאיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות (IATI), ארגון הגג של חברות ההייטק, אשר במסגרתה התלמידים לומדים באמצעות משחק (אולימפיאדת התכנות הלאומית) את יסודות התכנות והמחשבים כבר בגילאים הצעירים. כשהמטרה לקרב את התלמידים אל תחומי המתמטיקה, מדעי המחשב וטכנולוגיה. בהצלחה!!!

בית הספר נחלים העניק השבוע את תעודות המחצית ויצר מסורת חדשה:

זו יוזמה חדשה של מנהל בית הספר, נהוראי אליקים. 10% מהתלמידים המצטיינים ביותר בכל כיתה קיבלו "תעודת זהב" מיוחדת. בנוסף, תלמידים הפעילים בבני עקיבא או משתתפים בלימודי הנגינה בקונסרבטוריון קיבלו על גבי התעודה את "האות החברתי".
מכלל התלמידים בלטה התלמידה מור מדמון, ממושב פדויים, תלמידת כיתה ה', שזכתה בכל שלושת האותות. נהוראי ואני הענקנו למור את התעודה. אני מוכרח לציין לשבח את הישגיה הלימודיים ותרומתה החברתית. בהצלחה!


רוצים להתנדב?! 
הצטרפו אלינו להקמת הסניף החדש מתנדבים של האגודה למען החייל במרחבים

ה"אגודה למען החייל" היא הארגון המוביל בישראל בטיפול בחיילי צה"ל בתחומי הרווחה, הסיוע והחינוך. היא מקיימת עשרות פרויקטים בשנה לרווחת יחידות צה"ל ומג"ב, לרווחת אוכלוסיות מיוחדות כגון חיילים ממשפחות מעוטות יכולת כלכלית, חיילים בודדים, חיילים מאושפזים ועוד. כמו כן, מנהלת בתי חייל ומתקני נופש. האגודה מחולקת ל3 מרחבים (צפון, מרכז דרום) . פעילות המרחב נעשית בין היתר באמצעות סניפים שהוקמו בישובים הממוקמים גאוגרפית בתחום האחריות של המרחב.
לשמחתנו, בימים אלו נרקם שיתוף פעולה בין האגודה למען החייל ליחידה להתנדבות במועצה במטרה להקים סניף חדש שיוקם וינוהל על ידי מתנדבים.
פעילות הסניף תתמקד בטיפול בחיילי המועצה בשלושה תחומים:
1. טיפול פרט בחיילי המועצה כולל טיפול בחיילים בודדים ונזקקים, ארגון ערבי מתגייסים, פעילויות הוואי והוקרה לחיילים,כנסים למלשבי"ם וכתובת למתן ייעוץ והכוונה לחיילים והוריהם. 
2. אימוץ יחידה-הסניף יאמץ יחידה. במסגרת האימוץ יתקיימו אירועים משותפים בין קהילת מרחבים לחיילי היחידה.
3. פעילות הסניף בחירום- בזמן חירום הסניף יסייע בתחום רווחת החיילים בכפוף להנחיות אל"ח מרחב דרום. המעוניינים לקחת חלק בהקמת הסניף ובהתנדבות השוטפת בסניף, מוזמנים לפנות ליעל בנישו, רכזת היחידה להתנדבות במועצה בטלפון : 050-8645816.

תרגיל תרגיל
ביום שני הקרוב (15.2) יתקיים בכל הארץ תרגיל מוסדות חינוך לשעת חירום, במהלכו תופעל אזעקה עולה ויורדת בשעה 10:05 בכל יישובי המועצה, ובכל הארץ. הפעלת מערכות הכריזה תאפשר לאנשי פיקוד העורף לבדוק את תקינות המערכות. צוותי החינוך הונחו להכין את התלמידים לקראת התרגיל. בנוסף, תצא הודעת תזכורת באפליקציית המועצה ביום ראשון ובשני בבוקר. מי שעדיין לא הוריד את האפליקצייה- מוזמן לעשות זאת - כיתבו ״מרחבים״ בחנויות האפליקציה (האפליקציה חינמית).

דרום אדום
הפסטיבל המצליח שלנו נמשך ויתקיים עד ה 20.2. כל הפרטים באפליקציית המועצה ובאתר המועצה. מומלץ מאוד לצאת ולטייל.

עידכונים ממעברים:
המידע המלא, משרות פתוחות ועדכונים באתר מעברים.

אשמח לקבל מכם תגובות והצעות.
שבת- שלום, 
שי חג'ג'
08-9929420
054-2134567
shayh@merchavim.org.il
www.merchavim.org.il
הורידו את אפליקציית המועצה בחינם. כיתבו "מרחבים" בחנויות האפליקציה – לקבלת כל העידכונים.

חסר רכיב