דלג לתוכן העמוד

שמי שלהבת הלבני טל

נשואה פלוס ארבעה ילדים קטנים

מאז שאני זוכרת את עצמי אני אוהבת ילדים. בזמני החופשי הלכתי לשחק עם ילדים קטנים בשכונה ותמיד חלמתי על משפחה גדולה עם הרבה ילדים. באופן טבעי זה הוביל אותי מגיל צעיר מאוד לעשות המון "בייביסיטרים", חוגים וקייטנות

מאז שאני זוכרת את עצמי נמשכתי לתפקידי הדרכה וחינוך. הדרכת נוער, תפקידי חינוך בצבא. לימודים אקדמאים בחוג לחינוך באוניברסיטת בר אילן, הוראה בבתי ספר יסודיים ותיכוניים ועוד

החלום שלי מגיל צעיר היה להקים משפחה משלי, כאשר נולדו ילדי מצאתי שלהבדיל מאהבתי הגדולה לילדים ולהבדיל מהיותי אשת חינוך מסורה, בחיים האמתיים תפקיד חיי ,לו חיכיתי וציפיתי מילא אותי באהבה שטרם הכרתי ויחד עם זאת הוא שאתגר אותי יותר מכל תפקיד שלקחתי על עצמי אי פעם!

המילה מאתגר מתארת בעדינות את ההתמודדויות הלא פשוטות איתן היינו צריכים להתמודד כהורים מתוך ההבנה שאחראיות עצומה מונחת על כתפינו ושם התחלתי את הסטאז' האמיתי שלי- כיצד אני מגייסת את כל הכלים, המילים, המעשים והמשאבים שברשותי כדי שחווית ההורות והמשפחתיות תהיה נעימה, מעצימה זורמת ומהנה וכיצד אני פועלת בצורה אופטימלית כדי מחד לא לפגוע בביטחון העצמי של ילדי וביכולת שלהם לגדול ולפרוח בצורה הבריאה ביותר ומאידך לא לשכוח את עצמינו בדרך ואת הצרכים שלנו ההורים.

ההורות שלי, החקירה האינסופית, הלמידה, ראיית ילדי לנגד עיני, הראיה החינוכית והאהבה הגדולה לילדים באשר הם הובילה אותי לבחירה במקצוע "הנחיית הורים". המטרה שלי היא לתת להורים כלים להתמודד בצורה טובה עם ילדיהם, ליצור אווירה נעימה בבית, ילדים מאושרים בעלי בטחון עצמי ולמקסם את הפוטנציאל הגלום אצל כל אחד מבני הבית! להפוך את הפנטזיה למציאות שלנו, להאמין שזה אפשרי ובעיקר להנות!

למדתי הנחיית הורים לגיל הרך והנחיית הורים לגיל ההתבגרות בשיטה המתבססת על האינטליגנציה הרגשית- שיטה השמה דגש על היכולת לראות מצבים מנקודת מבטו של האחר.

כשאני רואה הורים אני רואה מול עיני מנהיגים! הורים הם המנהיגים האמתיים היום- והשמיים הם הגבול! מזמינה אתכם להצטרף אליי למסע המרתק והמהנה הזה!

ממני באהבה