דלג לתוכן העמוד

ככה מצאתי את הייעוד שלי...

רעות ששון מטפלת בסוג'וק·

התחלתי את דרכי בעולם הרפואה המשלימה בלימודי קניסיולוגיה, כלי מרתק לשחרור מתחים נפשיים ופיזים. הרגשתי שהכלי שרכשתי תרם לי המון אבל משהו עדיין היה לי חסר. לגמרי במקרה נחשפתי לסוג'וק ומיד הבנתי שזה זה ויצאתי ללמוד את השיטה באיגוד הסוג'וק הישראלי.

אני לא קוסמת, אני לא מיסטית ואין לי כוחות על טבעיים, למדתי שיטה טכנית שמבוססת על הגיון ואני גאה ונרגשת לקחת חלק בהפצתה.

ראיתי לא אחת מקרים בהם השיטה הביאה לריפוי במהירות וללא תרופות, הבנתי שככה אני רוצה לחיות את חיי וזו הדרך שאני רוצה להנחיל לילדי. ולצד זה גיליתי שזה העיסוק שחיפשתי לעצמי במשך הרבה שנים.

יש לי חיבור עמוק ואמיתי לתחום הפוריות. אני מאמינה שהתפקיד שלנו פה, קודם כל ולפני הכל, לפני שאנחנו רופאים/מהנדסים/אסטורנאוטיס או גננות (זו שליחות, לא תפקיד) התפקיד שלנו הוא ליצור את ההמשכיות של הקיום שלנו. משפחות רבות נתקלות בקשיים בתהליך ושם נמצאת השליחות הקטנה שלי: לסייע לא.נשים לשמור ולטפח את המתנה הכי גדולה שאפשר לקבל וזו היכולת לברוא!

הטבע הוא מדהים ואין סיכוי שהוא נוצר יש מאין, הוא נברא! ועם הרבה מחשבה ותיכנון. אם היו לי אי פעם אי אלו ספקות אז נפרדתי מהם ברגע שנכנסתי להריון הראשון שלי: הריון, לידה ומה שבא אח"כ הם ההוכחה שהטבע הוא לא אחרת מאשר יצירת אומנות נפלאה וגאונית, ואני מזמינה אותך לבוא ולהיווכח בעצמך.