דלג לתוכן העמוד

ספר טלפונים

לשכת ראש המועצה

שי חג'ג'
ראש המועצה
חבצלת אברהם
מנהלת לשכה
מירב ברוכי
מזכירת לשכה

רווחה ושירותים חברתיים

רחל גיל
מנהלת המחלקה
יפה אוזן
עובדת מינהל וזכאות
רבקה סבג
מזכירה
סאלי דקורדובי
מדריכה, ראש צוות עו"ס לחוק הנוער
קליין איילת
רנן, גילת רכזת טיפול במשפחות וועדות תכנון טיפול
נעמה מדיוני
עו"ס להב"ה –נוער בסיכון מושב בטחה
איריס ראובני
שבי דרום, מסלול, פעמי תש"ז רכזת קהילה תומכת מש"ה
איילת בר כוכבא
פטיש, ניר משה
מרים ימיני
תפרח, פדויים רכזת חוק סיעוד
מרים כהן
תלמי בילו, אשבול רכזת מועדוניות
מזל כלף
ניר עקיבא עו"ס לחוק סדרי דין
הדס מאיירס
מבועים רכזת תחום צרכים מיוחדים, נערות, צח"י
נתי ויצמן
שדה צבי עו"ס נוער בסיכון, תוכנית לאומית 360
מוטי שחר
קלחים עו"ס ית"ד
רייזמן הילה
עו"ס תעסוקת צעירים
יהודה ויצמן
עו"ס נוער חרדי מנותק- תפרח
כרמית בוחניק
רכזת מתנדבים ותעסוקת נשים
נעמי שמעוני-יוסף
מנהלת מרכז ילדים-הורים
סיוון כהן
אם בית מרכז ילדים-הורים
קווינה אלג'מיל
מנהלת עמותת חוויה במרחבים
נורית קרינגל
עו"ס קהילה תומכת אנשים עם מוגבלויות
קובי אלוני
אב בית עמותת חוויה במרחבים, קהילות תומכות
אהובה ימיני
מנהלת הכריכייה

הוועדה החקלאית

אלי כהן מוגרבי
רכז הוועדה משרד
נטע כהן
מזכירת הוועדה משרד

מינהלת החינוך

סמי עטר
מנהל מחלקת חינוך
יונה שוחט
מנהלת לשכת מחלקת חינוך
גריבאן עדינה
תקציבאית מחלקת חינוך

פעוטונים

סיון שרבף
מנהלת תחום גיל רך

גני ילדים

אורית יהודה
מנהלת מדור גני ילדים
אהרון יפה
מזכירת מדור גנים

ביקור סדיר

טלי בוחבוט
קצינת ביקור סדיר

פרוייקטים חינוכיים

אילת זוהר- רר
מנהלת תוכניות חינוכיות

יחידת הילדים והנוער

צוות מטה

יונה זוהר
רכז לוגיסטי
זכיאל אוהד
חשמל
חגית שלום
רכזת תקני בוקר
מעיין גואטה
רכזת בני עקיבא
נווה אחיעם
רכזת קומונות האיחוד החקלאי
דוד מזרחי
רכז איזור האיחוד החקלאי
אמילי דמרי
רכזת הסניף האזיורי-האיחוד החקלאי
נתי ויזמן
עו"ס מניעה וסיכון
מירב אביטן
מנהלת תחום מניעה וסיכון
קובי איפרגן
מנהל תחום תנועות הנוער –רכז רכזים
אראל חורי קאקון
מנהלת תחום הדרכה ותוכן
ורוניקה בקשי
מנהלת יחידת הילדים והנוער

רכזי נוער

אמילי דמרי
רכזת נוער מסלול
נעמי סעדה
רכז נוער שבי דרום
אלחנן אייזק
רכז נוער שבי דרום
עדי ברוך
רכזת נוער שדה צבי
קובי איפרגן
רכז נוער פעמי תש"ז
רננה איובי
רכזת אשבול
מירב אבן חיים
רכזת מבועים
אמיר אדרי
רכז ניר משה
רונית ממן
רכזת ניר עקיבא (מחליפה)
קרן כהן
רכזת ניר עקיבא
נתי בן לולו
רכז תלמי בילו
הודיה פינקלשטיין
רכז נוער תפרח
רחלי בוקובזה
רכזת נוער גילת
עמוס שלי
רכז נוער בטחה
איתמר אהרון
רכז נוער פדויים
שירן אבקסיס
רכז נוער רנן
מריה גרשקוביץ'
רכזת נוער פטיש

קומונת גילת

איתי מוסקוביץ
גילת+פטיש
רועי אלפי
רנן+ניר עקיבא
עמית ליאון איווניר
מסלול+תלמי בילו
רותם מאיר
מסלול+ניר משה
דנה דור
גילת+אשבול

קומונת קלחים

אופיר נדלר
סניף אזורי מרחבים+קלחים
אלון דב טובין
סניף אזורי מרחבים+שדה צבי
שי פינקלשטיין
רביבים+מבועים
מיכל הורוביץ
סניף אזורי מרחבים+פעמי תש"ז
יניב מוסקוביץ
רביבים+קלחים

קומונת בנות השירות

שיר אוחיון
פדויים
שיר אילוז
פדויים+פטיש
כינר פלדמן
בטחה+פטיש
משי לסרי
בטחה

מניעה וסיכון

ורוניקה בקשי
רכזת תחום מניעה

הדרכה

אראל חורי
מנהלת תחום הדרכה

ספריות

ציפי בן חור
אחראית וספרנית

תנועות נוער

אביטל בן-נון
רכזת גרעין בני עקיבא-בת עמי
מעיין פורטנוי
מלווה סניף רנן וקומונה
גיא פפרוביץ
רכז תנועת הנוער בגוש שובלים

תפוח פיס

אדית אבן-אריה
מנהל תפוח פיס

מתנ"ס

אורית אהרון
רכזת חוגים וקייטנות
דבורה סוויסה
רישום פעוטונים ורכש
אדם עזרן
מנהל המתנ"ס

ישובים

אשבול

ציון דוואר
יו"ר ועד אשבול
יעקב דוד
חבר ועד אשבול
רמי יונה
חבר ועד אשבול
ראובן עוזיאל
חבר ועד אשבול
סיגלית דניאל דוידי
חבר ועד אשבול

בטחה

אורית אהרון
יו"ר ועד בטחה
הדר עמנואל
חבר ועד בטחה
אהרון נתן
חבר ועד בטחה
אהרון עופר
חבר ועד בטחה
חיים יוסף
חבר ועד בטחה

גילת

בוקובזה מוטי
יו"ר ועד אגודה

גילת - חברי הועד המקומי

חנה גלולה
יו"ר ועד
מוטי בוקובזה
ועד מקומי
דמרי יונתן
חבר ועד
מזוז דורון
חבר ועד
דמרי מרים
חבר ועד

מסלול

דוד אברהמי
יו"ר וועד האגודה

מסלול - חברי הועד המקומי

שמר עמוס
יו"ר ועד מסלול
בן ציון עמית
חבר ועד מסלול
עמרמי ישראל
חבר ועד מסלול
עזרא איריס
חבר ועד מסלול

ניר משה

כרמית לוי בן אדיבה
מזכירת המושב

ניר משה

ניר משה - חברי הועד המקומי

ארלאקי עמוס
יו"ר ועד ניר משה
ראובן גפן
חבר ועד ניר משה
בן מאיר גלית
חבר ועד
יהושע משה
חבר ועד
בוקובזה צבי
חבר ועד

ניר עקיבא

מיטל פרץ
מזכירת המושב

ניר עקיבא - חברי הועד המקומי

רונית ווקנין
יו"ר הועד
רשף יהודית
חבר ועד
בן דוד גבריאל
חבר ועד
ישראל אדיר
חבר ועד
נאור רונן
חבר ועד

פדויים

סימה חסון
חבר ועד פדויים
רחביה עומסי
חבר ועד פדויים
לוי ציון
חבר ועד פדויים
אהרון עמוס
חבר ועד פדויים
עומסי דרור
חבר ועד פדויים
גוזי אפרים
חבר ועד פדויים
עומסי סעדיה
יו"ר ועד פדויים

פדויים - חברי הועד המקומי

סעדיה עומסי
יו"ר ועד
אפרים גוזי
חבר ועד
דרור עומסי
חבר ועד
עמוס אהרון
חבר ועד
ציון לוי
חבר ועד
רחביה עומסי
חבר ועד
סימה חסון
חבר ועד

פטיש

רמי דוידיאן
חבר ועד פטיש
כהן שמעון
חבר ועד פטיש
מגריבי הילל
חבר ועד פטיש
קורבשי צביקה
יו"ר ועד פטיש

פטיש - חברי הועד המקומי

כהן פנחס
יו"ר ועד פטיש
צביקה קורבשי
חבר ועד
הילל מגריבי
חבר ועד
שמעון כהן
חבר ועד
רמי דוידיאן
חבר ועד

פעמי תש"ז

עמית שמואלי
יו"ר ועד פעמי תש"ז
ששון גריביאן
מזכיר המושב
מרים כהן
עו"ס
עמית שמואלי
ועד מקומי
דותן סלמי
  ביטחון

פעמי תש"ז- חברי הועד המקומי

עמית שמואלי
יו"ר הועד
שחר עמרני
חבר ועד
דותן סלמי
חבר ועד
אבי חביב
חבר ועד
אליהו דוד
חבר ועד

קלחים

חוכיימה כפיר
חבר ועד קלחים
בן משה עמרם
חבר ועד קלחים
מועזיז עופרה
יו"ר ועד קלחים

חברי הועד המקומי

עופרה מועזיז
יו"ר ועד
עמרם בן משה
חבר ועד
שניר פרישתא
שניר
כפיר חוכיימה
חבר ועד
ינון אהרוני
חבר ועד

רנן

רצון מתי
חבר ועד רנן
לישע מרדכי
חבר ועד רנן
יוסף יעקב
חבר ועד רנן

שדה צבי

שדה צבי - חברי הועד המקומי

טורג'מן אהרון
יו"ר ועד שדה צבי
גרוסמן עינת
חבר ועד שדה צבי
סליק אברהם
חבר ועד שדה צבי
ארגואן שאול
חבר ועד שדה צבי
חיים בן לולו
חבר ועד

תלמי ביל"ו

גריביאן אורי
יו"ר ועד תלמי בילו
ללזרי שייקה
חבר ועד תלמי בילו
ללזרי חביב
חבר ועד תלמי בילו
בנימיני מוטי
חבר ועד תלמי בילו
הלוי יעקב
חבר ועד תלמי בילו

תפרח

רבי אריה שטיינמץ
מזכיר הישוב

תפרח - חברי הועד המקומי

רוזנברג וולף
יו"ר ועד תפרח
מאיר בינט
חבר ועד
רועי פורת
חבר ועד
ירון כרמל
חבר ועד
יצחק נחום
חבר ועד

מבועים

מבועים - חברי הועד המקומי

אלימלך אורנה
יו"ר ועד מבועים
בן חור ציפורה
חבר ועד מבועים
בן לולו גלית
חבר ועד מבועים
סבגי איריס
חבר ועד מבועים
מזל לוי
חבר ועד

שירותיים חברתיים

צוות המחלקה

גיל רחל
מנהלת המחלקה
אוזן יפה
עובדת מינהל וזכאות
סבג רבקה
מזכירה
ראובני איריס
שבי דרום, מסלול, פעמי תש"ז רכזת קהילה תומכת מש"ה
קליין איילת
רנן, גילת רכזת טיפול במשפחות
חורש הילה
מדריכה ראש צוות רכזת עבודה קהילתית, צח"י
דקורדובי סאלי
בטחה מ"מ עו"ס לחוק הנוער
טוויזר דורית
פטיש, ניר משה רכזת ועדות תכנון טיפול
ימיני מרים
תפרח, פדויים רכזת חוק סיעוד
כהן מרים
תלמי בילו, אשבול רכזת מועדוניות
כלף מזל
ניר עקיבא עו"ס לחוק סדרי דין
מאיירס הדס
מבועים רכזת תחום צרכים מיוחדים, נערות, צח"י
ויצמן נתי
שדה צבי עו"ס נוער בסיכון, תוכנית לאומית 360
שחר מוטי
קלחים עו"ס להבה נוער בסיכון
שמעוני-יוסף נעמי
מנהלת מרכז ילדים-הורים
מעלימי ברוכה
אם בית מרכז ילדים-הורים
אלג'מיל קווינה
מנהלת עמותת חוויה במרחבים
קרינגל נורית
עו"ס קהילה תומכת אנשים עם מוגבלויות
בנישו יעל
רכזת מתנדבים עו"ס מרכז יום לקשיש
אלוני קובי
אב בית עמותת חוויה במרחבים, קהילות תומכות
ימיני אהובה
מנהלת הכריכייה

צוותי חירום ביישובים

ניר משה

דורית טויזר
עו"ס
עמוס ארלקי
ועד מקומי
אמיר גלעד
יו"ר צח"י
כרמית
סגן צח"י
מנשה ארלקי
ביטחון
עמוס ארלקי
לוגיסטיקה
שרון וסקר
חינוך
יעל אדלשטיין
בריאות
שלום דדון
מידע לציבור

פדויים

מרים ימיני
עו"ס
סעדיה עומסי
ועד מקומי
סימה חסון
יו"ר צח"י
שמשון שרפי
לוגיסטיקה
אתי מליחי
רווחה
שירה מליחי
מידע לציבור

תפרח

מרים ימיני
עו"ס
אפרת
ועד מקומי
איציק פינטו
יו"ר צח"י
אפרת רוזנברג
סגן צח"י
אליעז דמרי
ביטחון

אשל הנשיא

הילה חורש
עו"ס
עוזי תפוחי
ועד מקומי
עוזי תפוחי
יו"ר צח"י
רמי לוסטיג
סגן צח"י
גרשון
ביטחון
חיה ארז
לוגיסטיקה
צביקה
רווחה
ערן גלבוע
חינוך
דניאל אביטן
בריאות
טלי מסיקה
מידע לציבור

קלחים

הילה חורש
עו"ס
עפרה מועזיז
ועד מקומי
שי פייטלזון
יו"ר צח"י
עופרה מועזיז
054-7685987
עפרה מועזיז
לוגיסטיקה
עדי רון לנדאו
רווחה
יעל אהרוני
חינוך
אברהם יפרח
בריאות
אפרת ברוכי
מידע לציבור

שדה צבי

הילה חורש
עו"ס
אהרון תורג'מן
ועד מקומי
מירב אביטן
יו"ר צח"י
חגאי שרי
סגן צח"י
ענת גונן
רווחה
מיכל ברוך
חינוך
טל
בריאות
שלי ציקשווילי
מידע לציבור

מסלול

איריס ראובני
עו"ס
תומר נווה
ועד מקומי
איציק בוקובזה
יו"ר צח"י
משה הושמנד
לוגיסטיקה
איריס עזרא
רווחה
לילך פרטוש
חינוך
מיכל מזרחי
בריאות
אסתי תירוש
מידע לציבור

מבועים

הדס מאיירס
עו"ס
אורנה אלימלך
ועד מקומי
אורנה אלימלך
יו"ר צח"י
עפרה יצחק-חי
סגן צח"י
אמיל כהן
ביטחון
איליאנה ארטוב
לוגיסטיקה
רוזי דוידיאן
חינוך
אוסי שירי
חינוך
אילנה כהן
מידע לציבור

עלה נגב

אבי וורצמן
ועד מקומי
ציפי הקר
יו"ר צח"י
אבי וורצמן
סגן צח"י
אבנר
  ביטחון
אביגיל/חן/מירב
  רווחה

תלמי בילו

מרים כהן
עו"ס
אורי גריביאן
ועד מקומי

בטחה

סאלי דקורדובי
עו"ס
אורית אהרון
ועד מקומי

ניר עקיבא

רונית ועקנין
מידע לציבור
איתי סבאג
  בריאות
גלי שחף
  חינוך
יהודית חזן
  רווחה
רונית ממן
לוגיסטיקה
אסי לוי
  ביטחון
איציק קייזר
סגן צח"י
רמי שחף
יו"ר צח"י
רונית ועקנין 
ועד מקומי
מזל כלף
עו"ס

גילת

איילת קליין
עו"ס
חנה גלולה
יו"ר צח"י
מוטי בוקובזה
סגן צח"י
מוטי בוקובזה
  ביטחון
אייל אנקרי
לוגיסטיקה
רות
  רווחה
מירה חג'ג'
  חינוך
סמדר ישי
  בריאות
גילת בדירי
מידע לציבור

שבי דרום

איריס ראובני
עו"ס
אבירם מזכיר
ועד מקומי
נטף
יו"ר צח"י

אשבול

מרים כהן
עו"ס
אבי דוידי
  ביטחון
ציון דאור
ועד מקומי

רנן

איילת קליין
עו"ס
יוסף רצון
ועד מקומי
סימונה
יו"ר צח"י

פטיש

פנחס הכהן
ועד מקומי
דורית טוויזר
עו"ס

חצרים

דניאל הרמן  
ועד מקומי

החברה הכלכלית

אוהד חזי
פרויקטר בחברה הכלכלית
יצחק עזרא
רכז פרוייקטים
יצחק תורג'מן
מנהל החברה

מועצה הדתית

יניב קלימי
רכז תרבות תורנית
חדד סיגלית
מזכירת המועצה הדתית
וקנין מרדכי
עובד המועצה הדתית
שמעון שדה
ראש המועצה הדתית

היחידה להתנדבות

לילך גריביאן
רכזת החינוך המיוחד
יעל בנישו
רכזת היחידה להתנדבות

הוועדה לקידום מעמד האישה

עופרה יצחק חי
יו"ר

מחלקות

מנכ"לית המועצה

אילנה ברקת
מנכ”לית המועצה
אסנת יהודה
מזכירת המחלקה

הועדה לתכנון ובניה

אלי בורשטיין
יו"ר הוועדה
איזי בן בוריס
מהנדס הוועדה
אורנה אליעזר
מנהלת הוועדה
שולה דגן
מנהלת רישוי
אלחנן ויינברגר
היטל השבחה
ירדנה חברוני
מזכירת קבלה
אביטל חזות
מזכירת קבלה
עליזה אוחנה
ארכיבאית
יעל חכמון
בודקת תוכניות
ילנה קירוב
בודקת תוכניות
דנה חדד
בודקת תוכניות
שי שוורץ
בודק תוכניות
שגיב יצחק-פור
בודק תוכניות
לואיס בונס
מפקח

מהנדס המועצה

ענבל אליהו
מזכירת מהנדס
קאיד אבו גאנם
מהנדס המועצה

גזברות

ורדה סבגן
גזברות
אורפז צפרירי
גזברות
אוחיון רועי
עוזר גזבר
שמעון פרץ
גזבר המועצה

הנהלת חשבונות

הלל פנינה
מנהלת מחלקת הנהלת חשבונות
זהבה יצחק
הנהלת חשבונות
פנינה יצחק
הנהלת חשבונות
אסתר מתוק
הנהלת חשבונות

מדור שכר

כרמלה יהודה
מדור שכר
לאה יהושע
מדור שכר

גבייה

ראובן מחבטי
מנהל מחלקת גבייה
איריס פרג'
גבייה
אתי אליהו
גבייה
כרמית טרבלסי
גבייה

דוברות

גילה קמר טרגרמן
דוברת המועצה

איכות הסביבה

עמי זוהר
ממונה על חופש המידע

מחשוב

עמוס בשירי
מנהל מערכות המחשוב

המחלקה הטכנית

דוידאן עמיחי
היחידה הטכנית
גרשון סלמי
חשמלאי ראשי
משה יהודה
מנהל המחלקה

תחבורה

יוסי ברוכי
מנהל המחלקה
יוסי יהודה
רכז הסעות

תברואה

מרים סבטי
מזכירת מחלקת תברואה
קובי יעקב
רכז מחלקה

בטחון

שי כנה
מפקד בסיס ההפעלה של המתמי"ד
ירון יפרח
שיטור קהילתי

בתי ספר

תיכון מרחבים

בית ספר יסודי נחלים

בית ספר יסודי מרחבים

בית ספר יסודי מבועים

בית הספר תלמוד תורה-שבי דרום

מבקר המועצה

יהודה רגב צהל
מבקר המועצה ותלונות הציבור

תכנון ופיתוח אסטרטגי

נאור גיא
תכנון ופיתוח אסטרטגי

בסיס ההפעלה

שי כנה
מפקד בסיס ההפעלה

היחידה הטכנית

דוד ימני
היחידה הטכנית