פרסומת

דלג לתוכן העמוד
ג'ורנו יצחק
טוראי 

ג'ורנו יצחק

בן רחל ופרגי
נפל ביום כ"ג באייר תשנ"א (07/05/1991)
מקום מנוחתו מבועים

סיפור חייו

יצחק (ג'וג'ו) בנם של רחל ופרג'ו נולד בשנת 1951 במושב תלמי בילו ובילה את רוב ימיו באזור. למד בבית הספר היסודי מבועים ולאחר מכן בתיכון 'אשל הנשיא'. יצחק היה ידוע בקולו הערב ובחוש המוסיקלי שניחן בו מגיל צעיר. 

בשנת 1969 התגייס לצה"ל ושירת כחובש קרבי בחיל ההנדסה. השירות הצבאי היה אהוב עליו מאוד, ולאחריו חזר למושב. הוא הועסק כמדריך, גידל פרחים במשק ההורים ומאוחר יותר, במשק משלו. כעבור מספר שנים, עבד כמציל ב'נאות מדבר' בבאר שבע וניסה את מזלו כזמר בביצוע ערבי זמר במקומות שונים בארץ. היה ידוע בדמיון קולו הערב, לקולו של יהורם גאון. ג'וג'ו היה אהוד על חבריו ומכריו הרבים, בתחום המוסיקה, ולא רק בו. ג'וג'ו השתתף במלחמת יום הכיפורים ובמלחמת שלום הגליל.

בגיל 32 התחתן ונולדו לו חמישה ילדים. את רוב שנותיו האחרונות השקיע בילדיו והחדיר להם את אהבתו למוסיקה, לשחייה, למדינה ולסדר. כמציל במקצועו האזרחי וכחובש קרבי בצה"ל - ידע להציל חיי אדם ולסייע להרבה אנשים גם מחוץ לעבודתו, אך לא ידע להציל את עצמו. בכ"ג אייר תשנ"א (7.5.1991) בגיל 40, אדם צעיר עם אשה וחמישה פרחים בבית, שם קץ לחייו לאחר שהייה מוטעית, עצובה ומאכזבת, בכלא הצבאי. הוא הובא למנוחת עולמים בבית הקברות האזורי במבועים.

מקום מנוחתו

ג'ורנו יצחק
בן 40 בנופלו
מקום מנוחתו מבועים